Váš prohlížeč je zastaralý a neposkytuje plnohodnotnou a bezpečnou práci na webu. Pro zlepšení uživatelského prostředí prosím aktualizovat prohlížeč.
Doživotní záruka Viz podrobnosti
Doprava nad 3000 Kč zdarma
14 denní garance vrácení peněz

Zvětšení: 10x. Průměr čoček objektivu: 42 mm

Barva Base color
Včetně DPH
Cena platí pouze pro internetový obchod a může se lišit od cen v maloobchodních prodejnách.
Dostupnost

PRÉMIOVÁ OPTIKA A ZOBRAZOVÁNÍ

Když si koupíte výtečný binokulární dalekohled, očekáváte výjimečnou optickou kvalitu. Binokulární dalekohledy Meade MasterClass Pro ED jsou navrženy, aby byly prémiovými binokulárními dalekohledy pro outdoorové fanoušky a nastavují laťku pro pokročilou optiku. Každý dalekohled obsahuje sklo s velice nízkou disperzí (ED), optiku plně pokrytou několika vrstvami a hranoly BAK-4 s optikou s fázovým a dielektrickým potažením. Naše vlastnosti poskytují přesnou korekci barev, zvětšená zobrazení s vysokým rozlišením a maximální přenos světla. Integrované čočky pro vyrovnávání pole prakticky eliminují veškeré zakřivení pole a vytvářejí ostré obrazy od okraje k okraji. S neuvěřitelným blízkým zaostřením menším než 1,5 metru přiblíží tyto binokulární dalekohledy objekty do všech detailů. Binokulární dalekohledy Meade MasterClass Pro ED jsou propláchnuty dusíkem a vodovzdorné, aby se zajistilo, že každý zůstane suchý a bez prachu pro všechny podmínky venkovního pozorování.

ROBUSTNÍ A KOMPAKTNÍ DESIGN

Řada MasterClass Pro ED je zhotovena robustně a pro snadné použití. Tyto binokulární dalekohledy se střešními hranoly jsou vyrobeny z odolné gumové vnější části, která pomáhá chránit optiku před drsnými prvky v přírodě. Díky texturovanému designu, který umožňuje držet dalekohled bezpečně v ruce, máte zaručenou stálou přilnavost pro vynikající manipulaci a použití. Centralizovaný knoflík dioptru řady MasterClass Pro usnadňuje a urychluje nastavování dioptru.

POKROČILÉ FUNKCE

Tyto prémiové binokulární dalekohledy jsou k dispozici s 8- a 10násobným zvětšením s objektivy 42 mm a 56 mm. Každý model se vyznačuje vestavěnými čočkami pro vyrovnávání pole, kovovými očnicemi a středovým nastavováním dioptru. S robustním nylonovým pouzdrem a popruhem a postrojem s rychlým uvolněním je binokulární dalekohled pohodlný a snadno se nosí i na dlouhých výletech. Binokulární dalekohled MasterClass Pro ED je výkonný doplněk, který si nezapomeňte přibalit na váš příští venkovní zážitek.

Vlastnosti:

  • Prémiové sklo s velice nízkou disperzí (ED)
  • Hranoly Bak-4 s dielektrickou a fázovou vrstvou
  • Integrované čočky pro vyrovnávání pole: eliminují veškeré zakřivení pole
  • Blízké zaostření menší než 1,5 metru
  • Možnost umístění na stativ

Obsah sady:

  • Robustní přenosná brašna a postroj Meade
  • Pohodlný popruh k zavěšení na krk
  • Krytka objektivu
  • Čisticí utěrka
  • Návod k použití a záruční list
Odešlete svůj dotaz