Váš prohlížeč je zastaralý a neposkytuje plnohodnotnou a bezpečnou práci na webu. Pro zlepšení uživatelského prostředí prosím aktualizovat prohlížeč.
Doživotní záruka Viz podrobnosti
Doprava nad 3000 Kč zdarma
14 denní garance vrácení peněz

Digitální mikroskop. Zvětšení: 20–300x

Barva Base color
Včetně DPH
Cena platí pouze pro internetový obchod a může se lišit od cen v maloobchodních prodejnách.
Dostupnost
Příslušenství

Digitální mikroskop Delta Optical Smart 5MP PRO je velmi intuitivní, praktický a všestranný nástroj pro široké spektrum aplikací. Díky kvalitní 5megapixelové kameře můžete vytvářet obrázky pozorovaných vzorků s vysokým rozlišením a zaznamenávat experimenty a výzkumy pro budoucí použití. Tento model může být úspěšně aplikován v práci, doma nebo ve škole. Je to skvělý mikroskop pro učitele k předvádění pozorování početným skupinám studentů, pro veterináře ke zjišťování parazitů, nebo pro dermatologické a kosmetologické diagnostické postupy.

Mikroskop poskytuje 20 až 300násobný výkon zvětšení, který umožňuje prohlížet jak relativně velké objekty (hmyz, fragmenty rostlin, známky a mince), tak i ty velmi malé (malé detaily na větších prvcích nebo například drobné biologické vzorky mikroskopických preparátů).

Digitální mikroskop Delta Optical Smart 5MP PRO má robustní stojan s nastavitelnou výškou a komfortním otočným knoflíkem. Přístroj může být držen v ruce jako pero, což Vám umožní zkoumat objekty větších velikostí, které se nevejdou na stolek pod čočku objektivu. Vynikající mobilita je zajištěna kabelem USB o délce 1,4 m. Pozorování v horších světelných podmínkách již není problém díky vestavěnému LED osvětlovacímu zařízení s nastavitelným jasem.

Tento mikroskop nepotřebuje baterie, stačí jej připojit pomocí USB kabelu k počítači a můžete začít! Integrovaný software – Delta Optical Smart Analysis Pro – umožňuje rychle ukládat přijaté snímky a videa na pevný disk, upravovat je, posuzovat studované objekty a sdílet výsledky s přáteli a kolegy! Mikroskop je kompatibilní s operačními systémy Windows a Mac OS.

Odešlete svůj dotaz