Váš prohlížeč je zastaralý a neposkytuje plnohodnotnou a bezpečnou práci na webu. Pro zlepšení uživatelského prostředí prosím aktualizovat prohlížeč.
Doživotní záruka Viz podrobnosti
Doprava nad 3000 Kč zdarma
14 denní garance vrácení peněz

Biologický mikroskop. Zvětšení: 40–400x

Barva Base color
Včetně DPH
Cena platí pouze pro internetový obchod a může se lišit od cen v maloobchodních prodejnách.
Dostupnost
Příslušenství

Mikroskop BioLight 100 je kvalitní biologický mikroskop základní úrovně s tělem v atraktivním modrém barevném provedení. Model je vybaven vysoce kvalitní skleněnou optikou, která v základním provedení poskytuje 40–400 násobný výkon zvětšení. S dalším příslušenstvím můžete dosáhnout až 640násobného zvětšení. Mikroskop umožňuje pozorovat jak průhledné, tak neprůhledné vzorky. Model také obsahuje vynikající přípravnou sadu, která Vám pomůže zahájit pozorování ihned po vybalení!

Konstrukce je velmi jednoduchá a snadno ovladatelná – dokonce i dítě ji snadno zvládne! Mikroskop BioLight 100 má nízkou hmotnost a může být používán pro venkovní pozorování. Může být také napájen bateriemi nebo dodávaným síťovým adaptérem na střídavý proud.

Mikroskop BioLight 100 má dva vestavěné LED osvětlovací prvky, z nichž jeden je umístěn pod stolkem a umožňuje prohlížet průhledné mikroskopické vzorky a druhý umístěný nad stolkem se používá pro pozorování neprůhledných objektů. Mikroskop je také vybaven membránovým diskem, který umožňuje kontrolovat množství světla potřebného pro studium vzorku.

Odešlete svůj dotaz