Váš prohlížeč je zastaralý a neposkytuje plnohodnotnou a bezpečnou práci na webu. Pro zlepšení uživatelského prostředí prosím aktualizovat prohlížeč.
Doživotní záruka Viz podrobnosti
Doprava nad 3000 Kč zdarma
14 denní garance vrácení peněz

Biologický mikroskop. Zvětšení: 40–400x

Barva Base color
Včetně DPH
Cena platí pouze pro internetový obchod a může se lišit od cen v maloobchodních prodejnách.
Dostupnost
Příslušenství

Delta Optical BioLight 300 je nástupcem modelu mikroskopu BioLight 200. Zcela zrekonstruovaný stojan poskytuje zvýšenou ergonomii a uživatelský komfort. Vylepšený optický systém poskytuje ještě jasnější a kontrastnější zobrazení pozorovaných vzorků.

Tři achromatické objektivy dosahují 40–400násobného zvětšení. Pomocí dodatečného příslušenství je mikroskop schopen poskytnout až 640násobné zvětšení. Tento model má dva režimy osvětlení, které umožňují pozorovat transparentní i neprůhledné vzorky. Membránový disk s barevnými filtry umístěný pod stolkem umožňuje získat větší kontrast a podrobnější zobrazení specifických mikroskopických vzorků.

Mikroskop Delta Optical BioLight 300 je vybaven koaxiálními zaostřovacími šrouby pro jemné a hrubé zaostření a pohyblivým stolkem s měřicí stupnicí. Má také integrovaný modul baterie, abyste mohli tento mikroskop využívat v přírodě a pozorovat všechny ty drobné a přitom nádherné věci, které nás obklopují.

Mikroskop je vybaven 2 megapixelovou digitální kamerou, která Vám umožní pořizovat nádherné fotografie a videa sledovaných objektů a sdílet je s Vašimi přáteli a rodinou! Připojený software nabízí širokou škálu editačních funkcí.

Tento mikroskop je dodáván se sadou 25 biologických vzorků balených v lakované dřevěné krabici. Tato sada obsahuje rostlinné i zvířecí tkáně.

Odešlete svůj dotaz