Váš prohlížeč je zastaralý a neposkytuje plnohodnotnou a bezpečnou práci na webu. Pro zlepšení uživatelského prostředí prosím aktualizovat prohlížeč.
Doživotní záruka Viz podrobnosti
Doprava nad 3000 Kč zdarma
14 denní garance vrácení peněz

Mikroskop všestranný. Zvětšení: 40–1000x

Barva Base color
Včetně DPH
Cena platí pouze pro internetový obchod a může se lišit od cen v maloobchodních prodejnách.
Dostupnost
Příslušenství

Mikroskop Delta Optical Genetic Pro je všestranný nástroj, který lze použít v mnoha oblastech vědy a vzdělávání. Často je používán pro rutinní testy lékaři a ve veterinárních výzkumných centrech. S modelem Delta Optical Genetic Pro se lze setkat i v univerzitních laboratořích a ve školách. Tento mikroskop je oblíben i u lidí, kteří se chtějí začít věnovat novému koníčku a potřebují spolehlivý nástroj pro své první experimenty.

Proč zvolit právě tento model? Hlavní výhodou tohoto mikroskopu je hodnota, jakou za své peníze dostáváte. Robustní, stabilní a ergonomická konstrukce zaručuje dlouholeté fungování. Vynikající achromatické objektivy poskytují ostřejší obraz a přiblížení v rozpětí 40–1000x. Model je vybaven binokulární hlavou, širokoúhlými okuláry, jasným LED osvětlením, komfortním mechanickým stolkem a přesnými šrouby pro jemné a hrubé zaostření.

Odešlete svůj dotaz