Váš prohlížeč je zastaralý a neposkytuje plnohodnotnou a bezpečnou práci na webu. Pro zlepšení uživatelského prostředí prosím aktualizovat prohlížeč.
Doživotní záruka Viz podrobnosti
Doprava nad 3000 Kč zdarma
14 denní garance vrácení peněz
Řada
Teleskopy pro začátečníky
Teleskopy pro pokročilé
Teleskopy GoTo

Po staletí se lidé snažili nahlédnout do nejvzdálenějších koutů dosažitelného vesmíru: Měsíce, sluneční soustavy a ještě dále. Čas pokročil a my jsme se dostali docela daleko, ale stále toho víme dost málo. Přesto zájem nikdy neopadá, přičemž hvězdářské dalekohledy jsou pravděpodobně jedinými přístroji, které nám při tom pomáhají. Připojte se k největším vědeckým myslitelům lidstva v jejich dobrodružstvích při poznávání záhad našeho velkolepého vesmíru!

Zobrazit více

Kupte si hvězdářský dalekohled Levenhuk v našem internetovém obchodě

Hvězdářské dalekohledy Levenhuk – velký výběr nejmodernějších hvězdářských dalekohledů pro začátečníky, pokročilé astronomy i profesionály a pro uživatele všech věkových kategorií.

Každý optický přístroj má dokonalou optiku a odolný držák. Konstrukční řešení jsou vždy inovativní a při výrobě se používají pouze vysoce kvalitní materiály. Není náhodou, že na hvězdářské dalekohledy Levenhuk se vztahuje doživotní záruka výrobce!

Hvězdářské dalekohledy od výrobce jsou vysoce hodnoceny díky svému výkonu, ergonomii a vzhledu od amatérských astronomů, kteří oceňují jejich kvalitu a spolehlivost. Společnost neustále obměňuje modelovou řadu svých optických přístrojů. Nabídka hvězdářských dalekohledů společnosti Levenhuk zahrnuje modely pro děti, začínající fanoušky astronomie i zavedené profesionály. Můžete si vybrat z více než 100 modelů!

Filtry